НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Нацгвардійці військової частини 3082 міста Чернігова Північного ОТО Національної гвардії України провели День відкритих дверей для учнів 10-го класу навчально-виховного комплексу школи-ліцею №16.

 

 

Під час екскурсії територією військової частини учням розповіли про побут військовослужбовців та особливості несення служби в лавах Національної гвардії України. Зокрема, фахівці з тактичної медицини провели для школярів заняття з надання першої домедичної допомоги на яких вони дізналися як правильно тампонувати рани та яким чином слід використовувати джгут-турнікет при кровотечі. Інструктори з охорони громадського порядку розповіли про особливості своєї справи та продемонстрували школярам спеціально призначену для служби техніку.

 

 

Після занять, гвардійці підготували для дітей виставку військової екіпіровки, стрілецької зброї та техніки, яка щодня використовується гвардійцями під час несення служби з охорони громадського порядку у місті. Під пильним наглядом інструкторів, усі охочі мали можливість перевірити свої здібності у неповному розбиранні та збиранні автомату АК-74, а також спорядити магазин навчальними набоями. Кожен з присутніх мав нагоду поспілкуватися з досвідченими інструкторами з бойової підготовки та  дізнатися більше про стрілецьку зброю та військову техніку, яка знаходиться на озброєнні частини.

На завершення заходів, гвардійці пригостили хлопців та дівчат солдатською кашею, приготованою у польовій кухні.

 

Група інформації і комунікації військової частини 3082