НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У період з 13 по 15 вересня на прикордонній території Чернігівського району пройшли міжрегіональні тактико-спеціальні контрдиверсійні навчання.

Тренування відбулися в умовах максимально наближених до реальних, із залученням спеціальної техніки та бойового озброєння. У навчаннях взяли участь підрозділи Національної гвардії України, Служби безпеки України, Збройних сил України, Нацполіції, Державної прикордонної служби, Військової служби правопорядку України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Гвардійці військової частини 3082 Північного об’єднання брали активну участь у навчаннях, несли службу на контрольно-пропускних пунктах до території де проходила активна фаза тренувань, забезпечували перевірку транспортних засобів на наявність заборонених речей та виявлення осіб, які б могли входити до диверсійно-розвідувальних груп.

«Основною метою цих навчань було спільно з представниками залучених до навчань підрозділів відпрацювати алгоритм взаємодії, для ефективного реагування на загрози терористичного й диверсійного характеру», – зазначив командир військової частини 3082 підполковник Ігор Оринко.

Також військовослужбовці проводили оперативно-розшукові дії по виявленню підозрілих осіб в зонах розташування стратегічних об’єктів та місць масового скупчення людей.

Група інформації та комунікації військової частини 3082