НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, 2 вересня, військова частина 3082 святкує свою 2-гу річницю з Дня її створення. Аби привітати гвардійців до них на урочисті заходи завітали: заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Жанна Шерстюк, перший заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Леміш, представник Чернігівської міської ради Андрій Ткач, заступник начальника головного управління національної поліції України в Чернігівській області підполковник Олександр Комлик, представник оперативного командування «ПІВНІЧ» підполковник Юрій Гриськов, голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський та представники інших організацій.

Урочисті заходи розпочались з вшанування пам’яті загиблих героїв хвилиною мовчання та звернення до присутніх командира частини підполковника Ігоря Оринка з наступними словами: «Шановні гості, офіцери та військовослужбовці частини! Перш за все хочу подякувати поважним гостям за плідну співпрацю та допомогу у розбудові нашого молодого підрозділу. Під час виконання службових завдань ми неодноразово доводили свою майстерність, досвід та практичні навички. Я впевнений, що ви й надалі будете з честю носити ім’я гвардійця військової частини 3082 Північного об’єднання. Бажаю вам сумлінно виконувати свій конституційний і військовий обов’язок, удосконалюючи бойову та професійну майстерність, щоб давати гідну відсіч новим викликам та загрозам».

За бездоганне виконання службових обов’язків, від командира частини та присутніх гостей гвардійці отримали грамоти, подяки та нагороди. Капелан військової частини отець Євген провів молебень за здоров’я присутніх та за цілісність України.

Солісти Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм подарували гвардійцям незабутній святковий виступ.

Група інформації та комунікації військової частини 3082