НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці військової частини 3082 продовжують відпрацьовувати заходи щодо взаємодії з іншими силовими структурами під час охорони державного рубежу. Нещодавно, на кордоні України та Республіки Білорусь в районі пункту пропуску «Нові Яриловичі», військовослужбовці разом з Нацполіцією, особовим складом Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій та інших резервів, як одна команда блискуче виконали завдання по недопущенню масового перетину державного кордону та затримання мігрантів вже на території нашої держави.

«За сценарієм після зупинки мігрантів на пункті пропуску нам надходить інформація про велику групу людей, які незаконно перетнули державний кордон та рухаються по пересічній території. Завдяки чітко налагодженій взаємодії між всіма учасниками навчань порушники кордону були затримані та передані Державній міграційній службі», – розповів заступник командира частини майор Іван Куксенко.

Під час спільних навчань учасники вдосконалюють якість виконання бойових завдань та підвищують рівень взаємодії між підрозділами, що своєю чергою забезпечує готовність особового складу до захисту державного кордону.

Група інформації та комунікації військової частини 3082