НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

15 грудня, приблизно о 17:50, до гвардійців самостійного патруля військової частини 3061 Північного об’єднання Національної гвардії України звернувся громадянин з повідомленням про крадіжку. За його словами з магазину одна особа вкрала ящик із спиртними напоями та направилась у невідомому напрямку.

В ході оперативно-розшукових заходів нацгвардійці знайшли та затримали громадянина, який відповідав опису свідка злочину. У правопорушника виявили ящик, в якому знаходилось 12 пляшок з горілчаними виробами.

На місце затримання було викликано слідчо-оперативну групу, якій військовослужбовці наряду передали правопорушника з вилученим майном для встановлення всіх обставин події.

Попередня кваліфікація події – ст.185 ККУ «Таємне викрадення чужого майна (крадіжка)», що карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Група інформації та комунікації військова частина 3061