НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

18 жовтня, з дотриманням всіх карантинних вимог, у міському Будинку культури ім. І. Кулика відбулися урочистості з нагоди 21-ї річниці створення військової частини 3061 Національної гвардії України.

До привітань особового складу долучились: заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Гусак, заступник міського голови Марина Гаркава, військовий капелан отець Олександр, голова райдержадміністрації Валерія Бандурко, начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції полковник Іван Давиденко, кращих військовослужбовців нагородили грамотами та подяками.

Заступник міського голови Марина Гаркава передала не тільки нагороди та вітання від мера Черкас Анатолія Бондаренка, а ще й цінний подарунок – телевізор.

«Разом з іншими силовими структурами ми виконуємо широкий спектр надзвичайно важливих завдань, дякую кожному з вас за вірність присязі українському народові, високий професіоналізм та військову доблесть. Бажаю  мирного неба, міцного здоров’я, добробуту в родинах та непохитної віри в щасливе майбутнє України!» – зазначив командир військової частини полковник Михайло Жуковський.

Після церемонії вручення нагород для військовослужбовців з неймовірною концертною програмою виступив Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України.

Висловлюємо свою подяку директору Черкаського міського Будинку культури імені Івана Кулика Євгену Валовенко за співпрацю та допомогу в організації нашого свята, а також всьому колективу за радушний прийом.

Група інформації та комунікації військова частина 3061