НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійців військової частини 3061 Північного ОТО нагородив почесними медалями «За жертовність і любов до України» представник Православної церкви України.

Для урочистого вручення нагород до військової частини особисто завітав голова синодального управління військового духовенства Української Православної Церкви – митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан. Під час церемонії нагородження він подякував гвардійцями за самовідданий захист Батьківщини і вручив медалі командиру частини та п’ятьом військовослужбовцям.

 

 

«Військовослужбовці нашої частини з гордістю носять почесне звання – нацгвардієць. Бійці щоденно забезпечують мир та спокій, як у місті Черкасах, так і в районі проведення Операції об’єднаних сил. Завжди приємно відчувати підтримку у тому, що вважаєш справою свого життя. Відзнака Української Православної Церкви – це ще один доказ того, що ми на вірному шляху та робимо добру справу, захищаючи територіальну цілісність України та спокій громадян», зазначив командир військової частини полковник Михайло Жуковський

 

 

Довідково: Медаль «За жертовність і любов до України» – українська недержавна медаль, заснована Православною Церквою України для вшанування людей за вияв жертовної любові до народу України.

 

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ,
фото з військової частини 3061