НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці військової частини 3061 стали учасниками акції  «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу». Разом з командиром військової частини полковником Михайлом Жуковським, військовослужбовці висадили на території підрозділу 26 червонолистих дубів.

Для військових такі еко ініціативи це можливість зберегти навколишнє середовище у Черкаській області, а також зробити невеликий внесок у боротьбу з глобальним потеплінням.

Зазначимо, що напередодні акції між керівництвом військової частини 3061 та співорганізаторкою «Greening of the Planet» у Черкаській області Наталією Щербініною підписано Меморандум про взаєморозуміння, співпрацю та підтримку акції «Висадження дерев 1 млн людей».

Довідково: Метою «Greening of the Planet» є привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми планети, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей планети довкола боротьби з глобальними ековикликами. Ініціатива реалізовуватиметься 30 жовтня 2021 року на території України та за її межами.

Відділення інформації та комунікації Північного ОТО,

фото з військової частини