НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні у Міжнародному центрі підготовки підрозділів НГУ, що на Київщині, гвардійці з різних куточків України розпочали змагання за звання кращого стрільця Нацгвардії. Урочисте відкриття Чемпіонату провів заступник директора департаменту професійної підготовки Головного управління Національної гвардії України полковник Олексій Цис.

«Сьогодні ми розпочинаємо Чемпіонат з прикладної та практичної стрільби з бойової зброї. Ці змагання важливі, адже вони суттєво сприяють підвищенню спеціальних навиків у стрільбі. Вправи, що виконуються на змаганнях, якнайкраще відображають вимоги до рівня підготовки наших військовослужбовців. Хай переможе найсильніший», – сказав полковник Олексій Цис.

Упродовж двох днів понад 100 учасників Чемпіонату будуть змагатись у восьми вправах на точність, потужність і швидкість у стрільбі з автомата та пістолета. Стрілецьку майстерність гвардійців буде оцінювати компетентне журі у складі якого і президент Національної Федерації практичної стрільби України, майстер спорту з практичної стрільби, Національний суддя Федерації практичної стрільби України, заслужений тренер України Олег Петров.

«Вже не вперше Національна гвардія проводить Чемпіонат з практичної стрільби і це дуже добре, адже ці змагання допомагають вам у вашій професійній діяльності. Хочу побажати вам щирих і відвертих успіхів, щоб ви максимально себе проявили. Великої вам вдачі», – побажав учасникам змагань Олег Петров.

Кожна вправа у якій будуть змагатися гвардійці буде вимагати від стрільців швидкісного заряджання зброї, швидких переміщень, ведення вогню у різних незручних положеннях або навіть у русі, що робить практичну стрільбу досить видовищним і динамічним видом спорту.

«Під час проведення таких змагань відточується майстерність та професіоналізм, проходить обмін бойовим  досвідом, що набутий під час виконання завдань в ООС. Бажаю всім показати найкращі результати. За підсумками Чемпіонату буде створена збірна команда Національної гвардії України, яка візьме участь у змаганнях серед силових структур», – зазначив  головний суддя Чемпіонату начальник відділу фізичної підготовки департаменту професійної підготовки Головного управління Національної гвардії України полковник Андрій Мелешко.

Вже завтра будуть підведені підсумки змагань та відбудеться урочисте нагородження переможців.

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ, фото Олексія Кушніра