НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З нагоди Дня захисту дітей у Києві, військовослужбовці Нацгвардії, поліцейські та рятувальники влаштували свято для дітей. На Софіївській площі облаштували фотозони та інсталяції, організували майстеркласи, конкурси, ігри, виставку машин, спецодягу та професійного обладнання.

Сьогодні правоохоронці не тільки дбали про безпеку під час святкування Міжнародного Дня захисту дітей, але й дарували те, що малечі найпотрібніше,– увагу та турботу.

Різнобарвні кульки, солодощі, подарунки – правоохоронці, як і всі дорослі, долучилися до того, аби створити для дітей справжнє свято.

На святі Національна гвардія України представила сучасне обладнання та техніку, яку використовує щодня у своїй роботі. Усім дітям дозволяли приміряти бронежилети та каски, а також ознайомили зі спеціальною технікою.

Крім цього, відвідувачі побували на презентаційних локаціях нацгвардійців, поліцейських, рятувальників, де мали змогу роздивитися та доторкнутися до всього, що використовують у своїй роботі правоохоронці Міністерства внутрішніх справ України.

Пресслужба НГУ