НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

ПРОТИДІЯ ПОШИРЕННЮ COVID-19

Нацгвардія разом із іншими структурами МВС бере участь у забезпеченні необхідних карантинних заходів у державі аби не допустити поширення коронавірусу серед населення.

 

Військовослужбовці НГУ спільно з поліцейськими несли службу на карантинних блокпостах, роз’яснювали громадянам наявні обмеження, контролювали дотримання вимог для перевізників на в’їздах і виїздах з населених пунктів, забезпечували охорону лікарень та виконували інші завдання за призначенням.

 

Медичний центр НГУ «Нові Санжари», що на Полтавщині, став першим місцем обсервації громадян України та іноземців, евакуйованих з китайського міста Ухань.

 

У період жорстких карантинних обмежень гвардійці охороняли 47 об’єктів обсервації, дезінфікували вулиці міст, спільно з працівниками Національної поліції несли службу на 133 стаціонарних та мобільних постах по всій країні. 

 

Для допомоги в боротьбі з пандемією залучалась й гвардійська авіація.

Повітряні судна Гвардійської авіаційної бази НГУ (в/ч 2269) доправили першу партію медичного вантажу, що прибув з Китаю, до Одеси, Харкова, Львова та Дніпра.

 

З цих аеропортів автотранспорт Національної поліції розвіз вантаж в усі області. 

 

Таким чином, вдалося якнайшвидше доправити в різні куточки країни необхідні для боротьби з поширенням коронавірусу медичні засоби.

Гвардійці Північного оперативного територіального об’єднання та Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів НГУ залучались до розвантаження літаків, які транспортували до України медичні засоби (респіратори, захисні костюми, ПЛР-тести, обладнання для апаратів штучної вентиляції легень) для медичних працівників Міністерства охорони здоров’я та Міністерства внутрішніх справ України.

 

Для допомоги в боротьбі з пандемією авіація НГУ здійснила транспортування бригади українських медиків від Міністерства охорони здоров’я та Міністерства внутрішніх справ до Італії. Також гвардійські авіатори доправили в Італію п’ять тон дезінфікуючої рідини для потреб місцевих лікарів.

Наприкінці 2020 року Нацгвардія закупила обладнання для проведення ІФА-тестування особового складу на COVID-19 в лабораторіях медичних пунктів військових частин. 

 Проведено його монтаж, комплектування розхідними матеріалами та навчено медичний персонал. 

 У грудні розпочато проведення лабораторних досліджень військовослужбовців. З січня 2021 року ці лабораторії запрацювали на повну потужність у військових частинах 3066 (м. Київ), 3014 (м. Одеса), 3002 (м. Львів), 3017 (м. Харків), 3036 (м. Дніпро), 3027 (м. Вишгород).

Завдяки професійним та відданим діям військовослужбовців Національної гвардії України, поліцейських, медиків, рятувальників та інших спеціалістів, які кожного дня докладають максимум зусиль у боротьбі з пандемією, державі вдається ефективно захищати своїх громадян та утримувати ситуацію під контролем.

 

Місія триває й надалі…