НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі Навчального центру вперше апробовано програму «Бойовий медик взводу», за якою протягом трьох місяців здобували знання гвардійці, аби стати штатною одиницею підрозділу та правою рукою санінструктора.

Варто зауважити, що у 2020 році уже була здійснена підготовка інструкторсько-викладацького складу Навчального центру НГУ за програмою «Військово-бойовий медик».

Завдяки підтримці іноземних колег із операції Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні та Збройних сил Швеції створена теоретична база кваліфікаційних стандартів з підготовки базових медиків, а також новітня навчально-матеріальна база, яка сприяє кращому опановуванню курсу.

Старший інструктор з тактичної медицини старшина Олена Кощей зауважила, що «цей курс широко використовується під час підготовки бойових медиків у провідних країнах НАТО, що дає можливість зробити наші підрозділи взаємосумісними для спільних дій із силами Північно-Атлантичного альянсу.

«Під час навчання майбутні військові медики отримали саме ті знання та навички, які стануть їм у пригоді під час виконання службово – бойових завдань, а також допоможуть зберегти не одне життя у районні ООС. Хочу відзначити, що курс був дуже насиченим і водночас цікавим. Я отримала великий багаж знань та цікавий досвід. Рада, що я серед перших випускників такої непростої і важливої спеціальності», – розповіла молодший сержант Олена Маркіна.

Також відбувся брифінг за участі представників Навчального центру, військового госпіталю та колег операції UNIFIER, під час якого обговорили основні аспекти курсу, визначили його переваги та вектор майбутньої роботи, який спрятиме вдосконаленню курсу. Іноземні колеги ознайомилися із структурою та матеріальною базою військового госпіталя.

 

Група інформації  і комунікації НЦ НГУ