НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Польовий вихід артилерійських підрозділів Східного ОТО Нацгвардії завершився! У ньому взяли участь військовослужбовці 3-ї та 12 бригад оперативного призначення, а також 15-го Слов’янського полку Нацгвардії

Сьогодні ми покажемо Вам, як проходили тактичні навчання з бойовою стрільбою артилеристів окремого загону спеціального призначення «Азов» 12-ї бригади оперативного призначення! Польовий вихід «азовців» тривав з 1 по 18 червня на полігоні поблизу Маріуполя.

«Це плановий польовий вихід артилерії, – зазначає заступник командира ОЗСП із застосування артилерії друг Білотур. – Мета заходу – відпрацювання дій артилерійських батарей в обороні, удосконалення методичних навичок командирів підрозділів, покращення рівня польової виучки особового складу та злагодженості в діях».

Під час виходу були відпрацьовані різні нормативи з колективної підготовки взводів і батарей, завершенням стало проведення тактичних навчань з бойовою стрільбою. Першого дня відбулися денні та нічні стрільби підрозділів ствольної артилерії, другого – зведених підрозділів мінометів.

«Підрозділи відпрацьовували стрільби по окремих цілях шляхом пристрілювання методом спряженого спостереження, а також такий елемент управління вогнем як пристрілювання репера і перенесення вогню від репера на ціль. Репер – це термін, який означає точку на місцевості, по якій здійснюється пристрілювання артилерійського підрозділу. Результати цього пристрілювання потім використовуються для перенесення вогню на іншу ціль, – пояснює Білотур. – Другого дня працювали зведені батареї мінометників. Усі підрозділи успішно впоралися із поставленими керівництвом завданнями, повністю вклалися у відведені нормативи і показали хорошу підготовку».

Польові виходи артилерійських підрозділів Східного оперативно-територіального призначення проходять двічі на рік та мають велику практичну цінність у сфері протидії «гібридної» воєнної агресії Російської Федерації.

 

Підрозділи інформації і комунікації Східного ОТО НГУ