НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

Вони вже ступили на першу сходинку справжнього військового життя. Лави військової частини 3008 Нацгвардії України поповнюють новобранці з різних куточків України. Здебільшого, солдати строкової служби хочуть присвятити себе військовій справі. Тому вже планують підписати перший контракт.

 

 

Євген Романюк, родом з Хмельниччини, з цікавістю розглядає затишні казарми військової частини. Хлопець закінчив Львівський інститут банківської справи. Пів року працював у фінансовій сфері. Однак вирішив змінити свою долю і подався до війська. Нині новобранець адаптується до військового режиму і каже, що зовсім не сумує за цивільним життям.

 

«Перш за все, я хочу підсилити свої фізичні навички, навички поводження зі зброєю. У майбутньому хочу стати офіцером, бо знаю, що наша країна розвивається та наближується до стандартів НАТО. Справжній чоловік повинен охороняти свою сім’ю. Тому у планах стати кадровим військовим», – ділиться мріями новобранець Євген Романюк.

 

Більшість новобранців – це вчорашні студенти, які вже вирішили присвятити своє життя військовій справі. Тому вони із задоволенням одягають військову форму, змінюють стильні зачіски та облаштовуються на новому місці. Новобранець Дмитро Недзельський з Харківщини, з дитинства мріяв стати військовим. Сприяв цим мріям не тільки батько, що також військовий, але й поклик душі.

 

«Мріяв стати військовим з дитинства, боронити рідну  державу, захищати співвітчизників. Мій батько був миротворцем. Найбільше моє бажання  опанувати навичками водіння танком», – ділиться враженнями Дмитро Недзельський.

 

 

Після поселення у казарми у новобранців медичний  огляд і щеплення від COVID. Щеплюють тих, хто не встиг до армії та проявив бажання щепитись у лавах НГУ.

 

 

Далі у новобранців найцікавіший етап військово життя – опановування азів володіння зброєю, тактичної медицини, орієнтуванню на місцевості та тонкощам інженерної підготовки. Протягом місяця новобранців навчатимуть основам військової справи.

 

«Курс, який проходять новоприбулі нацгвардійці, дуже насичений, розповідає командир відділення інструкторів військової частини 3008 лейтенант В’ячеслав Пристаєвич. Наше завдання – це максимально доступно пояснити основні навчальні дисципліни, з якими будуть щоденно стикатись   гвардійці за період своєї служби».

 

Усього лави військової частини 3008 Національної гвардії України поповнить близько двох сотень призовників з різних куточків України.

 

Група інформації і комунікації військової частини 3008