НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Києві розпочалась активна фаза командно-штабних навчань із залученням підрозділів Збройних Сил України та Національної гвардії України.

На деяких в’їздах у столицю виставлені блокпости Нацгвардії із залученням особового складу, бронетехніки та кінологічних розрахунків. Розгорнуто командний пункт управління, який перебуває в єдиній комунікаційній системі з органами управління усіх складових сектору безпеки та оборони України, що задіяні у навчаннях.  

Навчання передбачають бойові завдання, охорону критично важливих об’єктів, забезпечення надійного функціонування органів державної влади та місцевого самоврядування, підтримку правопорядку та безпеки в столиці у тому числі за участі столичної бригади з охорони громадського порядку Національної гвардії України. Військовослужбовці Першої Президентської бригади залучені до охорони важливих об’єктів Києва та Київської області: охорони Київської ГЕС, що на Вишгородщині, а також охорони транспортних шляхопроводів в районі міста Бровари та Борисполя.

Загалом навчання триватимуть до 13 серпня. Вони проводяться з метою реалізації державної політики, яка спрямована на безпеку та захист населення і територій України.

Пресслужба НГУ

Група інформації та комунікації військової частини 3027