НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З благословення Блаженнішого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, група капеланів Національної гвардії України здійснила паломницьку поїздку до святої гори Афон у Греції, де побувала у найдавніших православних монастирях світу. Військові капелани мали співслужіння і офіційні зустрічі з ігуменами монастирів Ксенофонт і Пантократор. Під час зустрічей вони інформували своїх духовних колег про сучасний стан Православної церкви України та розбудову капеланської служби в Національній гвардії України.

Робочі зустрічі супроводжувалися спільними молитвами у найбільш відомих історичних православних святинях – монастирях Дохіар, Кутлумуш, скиті Пророка Іллі та у адміністративному центрі Афону Карея.

Під час зустрічей ігумени монастирів постійно висловлювали щиру духовну підтримку українського народу та українських воїнів, що боронять цілісність держави: «Перебувайте в любові, смиренні, терпимості і Господь все вчинить по правді, бо ті, що сіють ворожнечу, брехню, ненависть обов’язково будуть посоромлені» – навчають монахи. Вони постійно моляться за мир та спокій у нашій державі і впевнені, що перемога завжди буде за правдою.

Після повернення військові капелани передали командуванню Національної гвардії України благословення афонських монахів, спрямоване на зміцнення духу усіх українських воїнів.

Управління по роботі з особовим складом ДП ГУ НГУ