НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Щодня автомобілі стрілецького батальйону (з КЕОП та ОГП) військової частини 3011 Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії виконують службово-бойові завдання: вивозять військові наряди на маршрути патрулювання, доставляють варти з конвоювання до місць приймання та здачі спецконтингенту, перевозять сам спецконтингент.

За словами техніка з безпеки дорожнього руху, начальника контрольного тех-пункту майстер сержанта Олександра Федотова, перед виїздом кожне авто проходить перевірку технічного стану. «Проте за рік, за умови щоденної експлуатації,  зношуваність механічної частини та лакофарбового покриття може сягати 70 відсотків. Якщо не слідкувати. Це двигун, ходова, кузов, світлові прилади, гальмівна система. Після зимової взаємодії з вуличними реагентами страждає і зовнішній вигляд транспорту», – говорить технік з безпеки руху. Тож, кожен водій слідкує за закріпленим автомобілем, разом із технічною службою усуваючи недоліки.

 

 

Водій патрульного відділення на автомобілях молодший сержант Костянтин Костенко: «Як правило, ми не допускаємо серйозних порушень у роботі наших авто, оскільки зрив служби – неприпустимий. Тому, з появою щонайменшої проблеми (наприклад, недостатній рівень мастила у двигуні чи підвищений розхід палива), ми одразу ж її усуваємо. Доливаємо мастила чи міняємо паливні і мастильні фільтри. Найменша подряпина покриття може призвести до подальшої корозії кузову, тому не зволікаємо із вчасним нанесенням покриття».

 

 

Заступник начальника управління Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України з озброєння – начальник технічної частини, полковник Юрій Педько: «Щосезону ми проводимо технічний огляд – перевірку службового автотранспорту. Ці перевірки не для «галочки» або винесення доган. Це командна, вдумлива і серйозна робота над усуненням недоліків. Помилку, якої суто випадково може припуститися  водій, ми обов’язково знаходимо і разом усуваємо. Адже автотранспорт –  стратегічний сегмент службово-бойової діяльності. Це безпека людей, їх здоров’я та життя. Тому ми пильно стежимо за правильністю експлуатації та справністю технічних засобів наших автопарків».

 

Група інформації та комунікації Центрального ТУ