НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Для об’єднання зусиль до 11 бригади прибули правоохоронці з різних підрозділів та куточків України. Профілактичне відпрацювання з протидії вуличним кримінальним правопорушенням проводиться у два етапи. Після першого – підготовчого, правоохоронці приступили до практичної стабілізації криміногенної обстановки. Після обміну досвідом та ретельної підготовки патрулі вирушили захищати спокій одеситів та гостей міста.

«Раді оберігати Одесу пліч-о-пліч з представниками Національної поліції, – розповідає полковник Володимир Шершеньков. – Наша спільна праця забезпечує надійну охорону правопорядку в місті і надає його мешканцям впевненість у безпеці».

Вчора правоохоронці Одещини спільно з міграційною службу відпрацьовували прилеглу територію найвідомішої частини міста для відпочинку та розваг – Аркадію. Вони безпосередньо виявляли громадян-іноземців та перевіряли наявність документів, які посвідчують їх особу. Всіх осіб що перебувають в країні нелегально було затримано для подальшого з’ясування обставин їх перетину кордону та перебування на території нашої держави.

Діана Крайнова