НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці 27 Печерської бригади Північного ОТО провели навчання за системою лазерної імітації стрільби «MILES» на базі міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України.

На індивідуальну зброю бійців закріплювались лазерні емітери, а також був закріплений датчик фіксації «ураження», який враховує усі дані про дії учасників тренувань: кількість власних пострілів, влучень і промахів. Якщо датчик спрацював – бойова одиниця знищена, система подає відповідний сигнал і вимикається.

«Все відбувалось як на полі бою, тільки були холості набої. Завдяки цій системі ми маємо можливість відпрацювати тактику та взаємодію підрозділу в умовах наближених до бойових», – зазначив командир батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького майор Максим Масний.

Довідково: система «MILES» (Multiple Integrated Laser Engagement System) – це комплексна тренувальна система, яка забезпечує реалістичну імітацію збройних зіткнень військовослужбовців та бойової техніки.

Група інформації та комунікації військової частини 3066