НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

До інформаційно-просвітницьких хабів військових частин Національної гвардії України надійшла чергова партія книжок від харківських видавництв.

Надходження книг стало можливим завдяки Меморандуму про співпрацю в галузі культури, мистецтва і туризму, який було підписано навесні цього року. Тож, напередодні Нового 2022 року гвардійці отримали подвійні комплекти, в яких містяться майже 40 нових книг.

Чотири видавництва Харкова – “Ранок”, «Vivat», «Золоті сторінки», «Фоліо» і благодійний фонд «Ранок-Україна», у черговий раз забезпечили літературою, яку замовляли хлопці-строковики. Проза сучасних світових та українських авторів, детективи, фантастика, науково-популярна та публіцистична література зайняли своє місце полицях бібліотек і головне – ці книги будуть читатись гвардійцями.

«Бібліотеки стають все більш сучасними, не є винятком і наш Інформаційно-просвітницький хаб. Величезна подяка видавництвам за книги для наших солдатів. Загалом, цього разу ми отримали 37 книг. Нова література вже розлетілась, хлопці читають та передають подяку за щирість та підтримку», – зазначила бібліотекар військової частини 3017 Наталія Павленко.

Вже до кінця тижня до своїх читачів потраплять книги у Сумах, Маріуполі і Слов’янську.

Видавництва відзначають, що їм подобається неформальне ставлення до книжок у підрозділах Національної гвардії і запевняють, що й надалі співпрацюватимуть з військовими частинами.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ