НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

У період з 1 до 8 січня особовий склад тих підрозділів Національної гвардії Українина які покладено функції з охорони громадського порядку, залучався у 21 обласному центрі держави та в м. Києві, 25 містах обласного та районного підпорядкування, 4 населених пунктах сільської місцевості, зокрема – у 7 населених пунктах у районі проведення операції Об’єднаних сил, на території 5 об’єктів транспортної інфраструктури та біля 158 культових споруд де відбувалися Святкові богослужіння. Усі завдання служби виконані в повному обсязі. Особовим складом не допущено порушень законодавства.

 

Загалом за результатами правоохоронної служби за минулий тиждень гвардійці передали працівникам Національної поліції 92 особи за підозрою у вчиненні злочину. За підозрою у вчиненні адміністративних правопорушень до НПУ передано 1 298 осіб. З них 24 особи – в районі ООС. У затриманих вилучено 2 пістолети, 1 гранату, 15 набоїв та майже 200 грамів імовірно наркотичних речовин.

 

Серед основних виконаних завдань були:

  • несення патрульної служби;
  • виконання правоохоронних завдань у межах проведення операції Об’єднаних сил;
  • виконання заходів з протидії поширенню епідемії COVID – 19;
  • забезпечення громадської безпеки під час резонансних масових заходів;
  • участь у забезпеченні ОГП під час заходів за участю осіб щодо яких здійснюється державна охорона;
  • участь в профілактичних відпрацюваннях регіонів держави з найбільш складною криміногенною обстановкою, а також з метою недопущення незаконного видобутку бурштину тощо.

 

Пригадаємо резонансні випадки правопорушень і ймовірних злочинів цього тижня.

 

 

Одеса

 

1 січня гвардійський самостійний піший патруль затримав трьох громадян, у яких під час проведення поверхневої перевірки було виявлено наркотичні речовини рослинного та синтетичного походження загальною вагою близько 25 грамів.

 

 

Запоріжжя

 

1 січня самостійний піший затримав двох громадян, які у громадському місці стріляли у повітря із мисливської вогнепальної зброї. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного управління поліції. Мисливську зброю (на яку в затриманих не було дозвільних документів) вилучено.

 

 

Луцьк

 

3 січня самостійний гвардійський піший патруль зі службовим собакою затримав громадянина, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено предмет, зовні схожий на бойовий пістолет без дозвільних документів.

  

 

Київ

 

У столиці на залізничному вокзалі 5 січня спільним з Національною поліцією пішим патрулем було виявлено та затримано громадянина, який згідно даних інформаційно-пошукових систем НПУ, перебував у активному розшуку за ст. 185 ККУ «Крадіжка» та переховувався від суду.

 

 

Кременчук

 

7 січня у місті було виявлено та затримано грабіжника, який перебував у активному розшуку за ст.186 ККУ.

 

Також у місті 8 січня спільний автопатруль гвардійців та поліціянтів затримав чоловіка, у якого під час проведення поверхневої перевірки виявлено та вилучено пістолет «ФОРТ-12» та 12 набоїв несмертельної дії.

 

 

Кропивницький     

 

8 січня до самостійного автопатруля в/ч 3011 під час несення служби надійшла інформація про те, що в парковій зоні громадяни знайшли предмет схожий на гранату «РГД-5». На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного управління поліції.

ООС

 

За результатами служби в районі ООС передано працівникам Національній поліції 10 осіб за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушеньзокрема, 2 особи за підозрою у причетності до НЗФ46 осіб – за адміністративні правопорушення. У затриманих вилучено: наркотичні речовини, 2 тонни металобрухту та 1,5 тонни вугілля.

 

Патрульні підрозділи, які дислокуються у межах району проведення ООС продовжували патрулювання в містах Сєверодонецьк, Рубіжне Луганської області та Маріуполь, Слов’янськ, Краматорськ,  Дружківка Донецької області.

 

Пресслужба НГУ