НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогоднішній день став першим днем омріяного відпочинку біля моря для дітей, які є членами родин загиблих або поранених військовослужбовців Національної гвардій України.

Десять діб оздоровчого відпочинку на базі «МІКРОН», що розташована в рекреаційній зоні Одеської області (смт Затока), на самому березі Чорного моря – щирий дарунок від Злученого Українського Американського Допомогового Комітету. Українська міжнародна громадська організація, яка була заснована вже більше, ніж півсторіччя тому, надає допомогу українцям по всьому світу, звичайно не залишається осторонь в питаннях підтримки постраждалих сімей захисників України.

Для зустрічі дітей та з метою ознайомлення з умовами перебування в період відпочинку, прибув представник командування Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України полковник Володимир Удовиченко.

Звертаючись до дітей, він зазначив:

«Ваше основне завдання – відпочити. Бажаю, щоб під час перебування в цьому закладі ви отримали максимум задоволення, знайшли нових друзів, отримали незабутні враження та нехай у душі вирують лише позитивні емоції!»

Для відпочиваючих організовано повний спектр дозвілля. Зокрема, з дітьми будуть працювати офіцери-психологи, за безпекою перебування у воді пильно спостерігатимуть інструктори-водолази Національної гвардії.

«Дуже мріяла побувати на Чорному морі. Тепер вірю, що мрії здійснюються. Я вперше на Одещині – тут дуже гарно. Впевнена, що під час відпочинку знайду ще більше справжніх друзів», – радісно говорить гостя оздоровчого табору із Запоріжжя Анастасія Добровольська.

Отже, завдяки тісній співпраці та підтримці Злученого Українського Американського Допомогового комітету, членами якого є переважно американці українського походження, відтепер діти нацгвардійців матимуть чудову нагоду оздоровитися та гарно провести літні канікули.

Вікторія Кирпічнікова