НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Шість років тому від чисельних поранень внаслідок артилерійського обстрілу російських збройних формувань, загинув боєць батальйону спеціального призначення «Донбас» військової частини 3057 солдат Дмитро Іванов. Мав позивний «Спасатєль».

Дмитро Іванов народився 22 липня 1987 року в місті Ананьїв, що на Одещині. Він був сиротою, його виховувала рідна тітка.

Позивний «Спасатель» у батальйоні отримав, бо до війни Дмитро працював у Державній службі з надзвичайних ситуацій. Крім того, до сектору «М» вперше потрапив саме у складі пожежного розрахунку

24 травня 2015 року, під час виконання бойового завдання поблизу селища Широкине на Донеччині, бойовий розрахунок, до складу якого входив «Спасатєль», опинився під безперервним артилерійським та мінометним вогнем російських збройних формувань. Під час спроби знищити ворожі вогневі засоби, Дмитрові вдалося виконати поставлені перед ним завдання, але сталося непоправне – поряд із бліндажем, де він перебував, розірвався артилерійський снаряд. Боєць отримав чисельні поранення від уламків снаряду й бетону і його в дуже важкому стані терміново евакуювали, але до лікарні довезти не встигли. Дмитро від отриманих ран помер.

Побратими згадують: «Спасатєль» був патріотом, завжди рвався вперед і вірив у те, що перемога буде за нами.

Указом Президента України Дмитро Іванов був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 

За матеріалами Книги пам’яті полеглих за Україну

Фото з мережі

Група інформації та комунікації військової частини 3057