НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У інформаційно-просвітницькому хабі військової частини 3017  для військовослужбовців строкової служби відбувся концерт творчого об’єднання харківських артистів. Свої виступи гвардійцям дарували заслужений артист естрадного мистецтва України Ян Харитонов та артисти студентського театру естрадного співу «Степ» Харківської державної академії культури.

«Асоціація діячів естрадного мистецтва України – це  творча спілка, яка об’єднує більше трьох тисяч діячів музичного та циркового мистецтва у різних регіонах країни. Окремим напрямом нашої роботи є підтримка молодих артистів, тому сьогодні ми виступаємо разом з артистами студентського театру. Ми самостійно виявили бажання долучитися до підписання Меморандуму про співпрацю у галузі культури та мистецтв, оскільки хочемо підтримати гвардійців і зробити свій внесок у національно-патріотичне виховання молоді», – зазначив заслужений артист естрадного мистецтва України Ян Харитонов.

Минулого тижня артисти вже виступили зі своєю концертною програмою у військовій частині 3005, незабаром харківські музичні колективи і виконавці також проведуть концерти для курсантів Національної академії Національної гвардії України та у військових частинах Східного оперативно-територіального об’єднання.

Анастасія Павленко