НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

30 червня, до Дня створення військової частини 3047 Північного ОТО Національної гвардії України у Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера відбувся музичний концерт за участю Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України.

На сцені філармонії відбувся музичний концерт, у якому взяли участь народні та заслужені артисти України, гурт «ЧЕРВОНІ МАКИ», гурт «ГЕТЬМАН», балет і солісти. Вони представляли нові хореографічні композиції, прем’єрні пісні, підготовлені саме для цього дня.

У залі панувала чудова тепла атмосфера, а на обличчях присутніх сяяли усмішки. Виступ чудового колективу глядачі вітали довгими та бурхливими оплесками. Концерт ансамблю подарував військовослужбовцям та їх родинам позитивні емоції та заряд бадьорості й енергії.

 

« Усе було дуже круто, я радий, що маю можливість відвідати подібний захід. Такий концерт значно підіймає настрій та дозволяє відволіктися від буденності й зарядитись енергією на майбутнє. Сподіваюсь, що артисти ще не один раз завітають до нас», – поділився своїми враженнями від концерту солдат Олександр Привединюк.

 

 

Група інформації та комунікації військової частини 3047