НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військовій частині 3017 проходить польовий вихід підрозділів артилерії. До проведення польового виходу залучені гаубично артилерійський дивізіон, мінометні батареї та батареї протитанкових керованих ракет.

Головні зусилля в бойовій підготовці підрозділів артилерії зосереджені на проведенні практичних занять з особовим складом зі спеціальної та технічної підготовки на штатному озброєнні та техніці. Артилеристи тренуються в управлінні вогнем на 122 мм гаубицях Д-30 та 120 мм мінометах ПМ-38. Метою таких занять є підвищення рівня польової виучки особового складу та їх злагодженість в діях на бойовій техніці.

 

«Навчання проводиться в складі батарей, артилеристам необхідно розв’язати вогневі завдання з прямою наводкою з закритих вогневих позицій. Офіцери артилеристи удосконалюють свої навички зі стрільби та управління вогнем», – зазначив начальник артилерії родів військ та служб військової частини 3017 майор Володимир Петровський.

 

Особлива увага в ході відпрацювання завдань приділяється тісній взаємодії командирів з підрозділами. Загалом у польовому виході задіяно близько 20 одиниць озброєння і військової техніки.

Анастасія Павленко