НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, 18 червня, на виконання Указу президента України, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков нагородив працівників системи МВС орденами та медалями, відомчими відзнаками, а також працівникам системи присвоєно почесні звання.

Арсен Аваков вручив співробітникам орден «За мужність», орден «Богдана Хмельницького», орден «Княгині Ольги», медалі «За бездоганну службу», «За врятоване життя» та інші.

Міністр внутрішніх справ привітав всіх із нагородами та зазначив, що кожен нагороджений чесно і віддано працює на державу.

«Маю честь від імені держави Україна та за дорученням Президента, вручити державні нагороди. Кожному із вас – офіцеру, рядовому та службовцю системи МВС. Ми пишаємось кожним із вас, дякуємо кожному із вас! Слава Вам і Слава Україні!», – сказав Арсен Аваков.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, ініціативу та наполегливість, виявлені в справі захисту прав і свобод громадян, інтересів держави, особливі заслуги в зміцненні національної безпеки, захисті територіальної цілісності України та виявлені при цьому мужність, героїзм та патріотизм, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу нагороджено: Орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня першого заступника командувача-начальника штабу НГУ, генерал-лейтенанта Володимира Кондратюка.

Перший заступник командувача НГУ – начальник штабу, генерал-лейтенант Володимир Кондратюк подякував державі за високу нагороду та підкреслив, що Національна гвардія готова і надалі сумлінно нести службу.

Орденом «За мужність» III ступеня нагороджено 14 працівників системи МВС, з них командира групи спеціального призначення окремого загону спеціального призначення Південного Одеського територіального управління НГУ капітана Александрова Олександра Васильовича,.

Медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня нагороджено начальника відділу з питань методології пенсійного забезпечення фінансово-економічного управління Головного управління НГУ полковника Прокопенка Василя Володимировича, та ще 8 поліцейських та рятувальників.

Також начальник вербувального відділу управління кадрової роботи департаменту персоналу Головного управління НГУ полковник Кардінал Михайло Іванович, отримав медаль «За військову службу Україні».

Медаллю «Захиснику Вітчизни» нагороджено лейтенанта Журавльова Вячеслава Миколайовича, командира взводу оперативного призначення військової частини 3018 НГУ.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий зазначив, що кожен працівник системи МВС гідний нагороди і щодня удосконалює свою вміння, щоб прийти на допомогу людям.

«Шановні колеги, дуже приємно, коли ви отримуєте наші нагороди, це свідчить про те, що всі наші підрозділи гідно несуть службу. Хотів би подякувати за те, що кожного дня кожен з вас стає більш професійним, кращим, завжди готовим бути там, де трапляється біда», – сказав Сергій Яровий.

Також працівникам системи МВС присвоєно почесні звання – «Заслужений діяч науки і техніки України», «Заслужений працівник освіти України», «Заслужений юрист України». 

Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко привітав усіх з високими нагородами, побажав миру, щастя, добра і подальших звершень та нових нагород. Працівники МВС отримали Грамоти Верховної Ради України та Почесні Грамоти Кабінету Міністрів України. 

Державний секретар МВС України Олексій Тахтай зазначив, що отримати найвищі державні нагороди – це велика честь. 

«Але ще більша честь служити і працювати з такими людьми, як ви», – сказав він. 

Голова Національної поліції Ігор Клименко подякував лікарям за те, що вони щодня рятують тисячі життів.

«Вітаю лікарів з державним святом. А всім, хто отримав державні нагороди, хочу подякувати за службу. Своїми успіхами ви підіймаєте нашу систему на нові вершини», – сказав Ігор Клименко. 

Перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олег Мельчуцький подякував всім за самовіддану та героїчну працю: «велика честь перебувати з вами в одному строю. Дякуємо за не одне збережене життя і нехай береже вас Господь». 

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко подякував всім лікарям за працю і наголосив, що у системі МВС працюють найкращі спеціалісти. 

З нагоди Дня медичного працівника, який відзначатимуть 20 червня, за плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення відомчої медичної служби, досягнення вагомих успіхів у профілактиці та лікуванні захворювань медики системи МВС отримали – медалі «За працю та звитягу», почесне звання «Заслужений лікар України», відзнаки від РНБО, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України.

За матеріалами департаменту комунікації МВС України,

фото Олексія Кушніра