НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Об 11:00 1 жовтня 2021 року в міжнародному аеропорту «Бориспіль» відкриється фотовиставка «НАТО-Україна: спільні цінності, спільний шлях».

 

Виставку організовано навколо п’яти спільних для України та НАТО цінностей: безпека, свобода, верховенство права, рівність та демократія. В межах векспозиції представлені фото Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Збройних Сил України, які демонструють впровадження фундаментальних цінностей НАТО на стратегічному та операційному рівнях для забезпечення безпеки та добробуту людини як ключового суб’єкта національної безпеки.

 

Експозицію створено Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки Центру інформації та документації НАТО.

 

У заході візьмуть участь представники НАТО, НГУ, ДПСУ, ЗСУ, а також представники напрямків євроатлантичної інтеграції агенцій сектору безпеки і оборони, міжнародні організації та преса.

 

Акредитація на захід: акредитацію журналістів проводить Центр стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» до 12:00 30 вересня 2021 року. Задля оформлення відповідних перепусток просимо підтвердити вашу участь координатору Олені Галлалу за телефоном +380985516977, або за адресою  info@stratcomua.org до 12:00 30 вересня 2021 року.

 

Для журналістів буде організовано трансфер до місця проведення виставки та зворотно. Виїзд трансферного автобуса: 09:00, вокзал «Південний», вул. Георгія Кірпи 4, Київ.