НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Злучений Український Американський Допомоговий Комітет в Україні надав подарункові набори солодощів для привітання зі святом Святого Миколая дітей загиблих (зниклих безвісти), поранених військовослужбовців Нацгвардії та дітей дошкільних закладів, центрів (установ), якими опікуються оперативно-територіальні об’єднання (військові частини) НГУ.

У межах співпраці Головного управління Національної гвардії України зі Злученим Українським Американським Допомоговим Комітетом в Україні діти військовослужбовців щороку до Дня Святого Миколая отримують подарункові набори та вітальні новорічні листівки від командувача Національної гвардії України.

До цієї акції долучилось керівництво «Нової Пошти», з якою НГУ має багаторічну плідну співпрацю, і запропонувало здійснити адресну доставку близько однієї тисячі подарункових наборів для дітей захисників України на безоплатній основі.

Довідково: Злучений Український Американський Допомоговий комітет, членами якого є переважно американці українського походження, під керівництвом президента доктора Лариси Кий спрацює з Національною гвардією України з самого початку проведення АТО.

Неодноразово Комітет передавав військовослужбовцям теплу білизну, а дітей поранених та загиблих на сході країни військовослужбовців щороку заохочують різноманітними подарунками.

Завдяки Комітету, неодноразово діти військовослужбовців НГУ, учасників АТО/ООС, проходили курс оздоровлення та відпочинку в оздоровчому таборі «Опілля», що розташований на Івано-Франківщині.

За сприяння цієї волонтерської організації до медичного центру НГУ «Нові Санжари» надійшло новітнє реабілітаційне обладнання на загальну суму близько 50 тисяч доларів США.

Пресслужба НГУ