НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Громадська організація «Реформація» в рамках проєкту «Військо Читає» передала до Академії Нацгвардії 1240 примірників художньо-публіцистичної літератури. Проєкт «Військо Читає» впроваджується виключно за кошти благодійних внесків небайдужих українців.

Презентація творів відбулась в науково-технічній бібліотеці Академії та приурочена до початку нового навчального року.

Курсанти ознайомилися з сучасною, світоглядною та мотиваційною літературою, творами з військової стратегії, економіки, художньою військовою прозою та репортажами, а також світоглядними працями Френсіса Фукуями, Насіма Ніколаса Талеба, Адама Сміта, Макса Вебера та інших відомих творців.

«Сьогодні ми знайомимо курсантів Академії з сучасною літературою, яку нам безкоштовно передала громадська організація  «Реформація». Всі книжки на державній мові і зміст саме такий, яким зараз цікавиться молодь. У вільний час всі гвардійці можуть ознайомитися з цією літературою і пізнати для себе щось нове. Один екземпляр буде знаходитись в бібліотеці Академії, а ще по одному екземпляру розподілимо по світлицям факультетів, а також по місцям несення служби, – зазначив заступник начальника навчально-методичного центру – начальник навчального відділу полковник Андрій Горбунов. – Загалом проєкт «Військо Читає» є дуже корисним для військовослужбовців. Він надає можливість гвардійцям прочитати сотні світоглядних та професійних книжок. Адже на формування світогляду військових впливають книги, які створюють свідоме ставлення до світу в цілому, до суспільства, Батьківщини та народу. Хочу подякувати за таку ініціативу та висловити сподівання на подальшу співпрацю».

На думку курсантки гуманітарного факультету Аліни Матющенко, книжки насамперед впливають на розвиток особистості, а сучасна література мотивує до пізнання нового, що дійсно важливо для майбутніх офіцерів.

«Завдяки цим книжкам ми зможемо ознайомитись з блискучими прикладами військових стратегій, розібратись у процесах та тенденціях, що відбуваються в сучасному світі, навчитись розуміти психологію», – розповідає курсантка.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ