НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

13 серпня в актовому залі Головного управління Національної поліції Чернігівської області відбувся музичний концерт для військовослужбовців військової частини 3082 та членів їх сімей за участю Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України до 30-ї річниці Дня Незалежності України.

На сцені відбувся музичний концерт, у якому взяли участь фольклорний гурт «ДУША СПІВАЄ» та заслужені артисти України. Вони представили усім улюблені пісні такі як «Національна гвардія», «Люди, як кораблі», «Ой, смереко» та не очікуваний інструментально-хореографічний номер на волинці, від якого усі присутні в залі були дуже приємно вражені.

Доброзичлива атмосфера у залі, прекрасний концерт сприяли гарному настрою та позитивним емоціям. Програма концерту була динамічною та вишуканою. Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання добробуту й злагоди, невичерпної енергії та нових досягнень. Глядацька аудиторія дякувала учасникам творчого колективу за чудовий концерт, подарований на честь цього дня.

Враженнями поділився солдат Дмитро Бабак, – «Чувши про військовий ансамбль одразу на думку спадало одноманітність виступу на військову тематику, але я був дуже приємно вражений різноманітністю концертної програми та приємному гумору. Сподіваюсь, що в найближче майбутнє вони ще завітають до нашого міста».

Група інформації та комунікації військової частини 3082