НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України відбувся у Сумській обласній філармонії у рамках гастрольного туру «На зустріч 30-й річниці Незалежності України». Напередодні гвардійські артисти побували у Чернігові та Шостці.

 

Патріотичні, ліричні, естрадні пісні, виступи фольклорних гуртів, гуморески, балет, український джаз, і, навіть, інструментально-хореографічний номер з волинками у шотландських костюмах! Гвардійці дали півторагодинний концерт наповнений широкою палітрою емоцій, барвами та атмосферою свята і тепла. Їх виступ не залишив байдужими ветеранів російсько-української війни та чинних військовослужбовців Національної гвардії, Збройних сил України, співробітників Національної поліції та Державної прикордонної служби зі своїми родинами.

«Для нас велика честь бути присутніми тут та приймати у нашому місті Академічний ансамбль пісні і танцю Національної гвардії України. Важливо, що цей концерт, побачили наші побратими з усього силового та правоохоронного сектору. Приємно бачити, що культурному та гуманітарному розвитку військовослужбовців приділяється стільки уваги, і ми теж сьогодні не стоїмо на місці. Ми вже підписали Меморандум про співпрацю у галузі культури з музеями та бібліотеками, невдовзі підпишемо аналогічний документ з театрами. Варто зазначити, що адміністрація закладів культури, наприклад Сумської обласної філармонії, керівництво Сумської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування, йдуть нам зустріч, і допомагають нашим бійцям розвиватись духовно», – зауважив командир військової частини 3051 підполковник Євген Казанцев.

Артисти Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України висловили вдячність за щирий і теплий прийом. Адже їхня робота – дарувати своє серце глядачу – вимагає неабияких витрат душевних і фізичних сил та енергії!

«Секретів жодних немає. Але концерт не буде концертом, якщо глядач теж не братиме участь. Емоційно розкритися йому дозволяють шлягери. Проте коли ти виходиш в зал, йдеш до незнайомої тобі людини, а вона починає відповідати тобі, наче вона так сто разів робила, то це чистий експромт. Зробити це дозволяє лише багато практики. Все ж таки, майже 35 років на сцені», – розповідає заслужена артистка України Любов Волинець-Іванова.

 

«Дуже тяжко підібрати слова. Це щось неймовірне. Потрібно чути і бачити той енергетичний обмін, ті оплески, ті емоції, які дарували нам мешканці та гості славного міста Сум!», – запевняє артист-вокаліст Ігор Кругляк.

 

«Я вперше у Сумах, я вражена архітектурою цього міста. Дуже приємно, що був повний зал. Багато людей у формі. І гвардійці, і наші друзі зі Збройних сил та інших структур. Дуже приємно сьогодні було співати для таких щирих та вдячних людей», – артистка-вокалістка Юлія Підлєсна.

«Дуже приємно виступати у академічному залі, у старовинному українському місті, перед представниками усіх силових структур регіону. Нас зустрічали тепло. Відчувається повний контакт між артистом і серцем глядача», – розповів керівник художній Павло Пеньківський.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ НГУ