НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Цими вихідними для гвардійців Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка та курсантів Національної академії НГУ, які готуються до параду військ з нагоди 30-ї річниці Незалежності України, виступив Академічний ансамбль пісні й танцю. На свято музики, пісні й танцю прибули заступник командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом генерал-лейтенант Ярослав Сподар та начальник Північного оперативно-територіального об’єднання генерал-майор Олег Гарчу. Мешканці військового містечка також не залишились осторонь цього заходу.

«Ми отримали просто надзвичайно позитивні емоції від виступу. Концертна програма видалась досить насиченою та жвавою. Дуже добре, що такий професійний ансамбль приїздить до нас. Маю надію, що артисти ще не один раз відвідають нашу частину», – поділився враженнями солдат Дмитро Дмитрів.

Чудові вокальні і танцювальні номери у виконанні артистів ансамблю не залишили нікого байдужим. Гвардійці шквалом оплесків та вигуків дякували артистам за неймовірний виступ.

Група інформації та комунікації військової частини 3027