НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

14 серпня до Шостки завітав Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України, який виступив на сцені головної площі міста з концертною програмою, приуроченою до Дня Незалежності України під назвою «На зустріч 30-й річниці Незалежності України».

На свято музики й танцю завітало чимало містян, військовослужбовців, службовців, ветеранів та гостей міста. Концертна програма з яскравими номерами,  піснями у виконанні залужених артистів України, хореографічними номерами балету нікого з присутніх не залишили байдужим. Після кожного виступу глядачі дякували бурхливими оплесками.

«Шосткинці дуже пишаються, що в нашому рідному місті є військова частина Національної гвардії України, а також безмежно вдячні командувачу та колективу Академічного ансамблю за надану можливість насолоджуватись таким яскравим видовищем», – зауважив Шосткинський міський голова Микола Нога.

«Висловлюю слова глибокої вдячності артистам Академічного ансамблю Національної гвардії України за незабутні враження та атмосферу, які Ви нам сьогодні подарували. Ваша праця є дуже необхідною, оскільки підтримує здоровий дух патріотизму в кожному гвардійському серці та дає змогу відпочити від ратних буднів», – поділився враженнями підполковник Олександр Коломієць.

Шостка  це вже друге місто у якому виступив Ансамбль у рамках гастрольного туру «Північ». Бажаємо артистам міцного здоров’я, творчого натхнення та щирих глядачів!

Андрій Лукашанець
Фото Олександр Єсманчук та Оксана Петрик