НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У рамках гастрольного туру по містах заходу України Академічний ансамбль пісні і танцю Національної гвардії України виступив у Львові на сцені Культурно – освітнього центру імені Олександра Довженка.

На свято музики,  танцю та гарного настрою завітали чимало львів’ян, військовослужбовців, ветеранів та молоді.   Півторагодинне яскраве шоу, із майже двадцятьма номерами, тримало увагу відвідувачів та дарувало усім присутнім гарний настрій.

«Ми є один з найбільших українських професійних ансамблів та  маємо в репертуарі понад тисячу творів. Починаючи з 2014 року наш колектив виконав майже 630 концертів, з них понад 100 у зоні проведення АТО/ООС. У нашому творчому колективі потужна артистична складова. Кожен номер різножанровий, тож додає нових вражень глядачам», – розповідає головний адміністратор Ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України Володимир Бугаєць.

Чудові вокальні виступи у виконанні народної артистки України Оксани Нестеренко, заслуженої артистки України Юлії Мартинової-Любецької, гуртів «Червоні маки» та «Гетьман» й хореографічні номери у виконанні балету, не залишили жодного присутнього байдужим. За кожне виконання артистам дякували бурхливими оплесками.

«На концерті панувала  атмосфера творчості та спокою. Кожен номер запам’ятався своєю унікальністю та вишуканістю. Я вдячна гвардійському ансамблю, що за тривалий час карантину, він дав змогу відпочити від нагальних проблем та буденності й долучитись до громадського та культурного життя», – ділиться емоціями гостя концерту Соломія.

 

Львів став завершальним етапом концертного туру по містах заходу України.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ