НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Більшість громадян хочуть  мати повноцінне уявлення про Національну гвардію України, бо це один з найважливіших інститутів держави і від нього безпосередньо залежить безпека країни, тому відділ комплектування спільно з військовими частинами оперативно-територіальними об’єднань провели протягом тижня 13 заходів з популяризації військової служби у містах Києва, Дніпра, Одеси, Харкова та Львова.

Фахівці Іміджево-видавничого центру на даних заходах розповіли про порядок прийому на військову службу, запропонували більшості громадян пройти тестування і визначитись до служби у військових частинах Національної гвардії України. Також учасники мали змогу дізнатись про навчання в Національній академії Національної гвардії України, умови вступу та подальшим проходженням служби на офіцерських посадах.

У закладах розміщалися інформаційні плакати, презентували присутнім брошури, флаєра з детальною інформацією про умови вступу до Національної академії, проходження військової служби за контрактом та військової служби у військовому резерві. На більшості заходів було представлено відеоролики про роль та завдання, яке виконує Національна гвардія України, а також про підготовку майбутніх офіцерів. Молодь активно спілкувалася з представниками рекрутингових підрозділів, отримуючи відповіді на всі запитання щодо навчання в Академії.

Відділ комплектування НГУ