НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

І ця цифра невпинно зростає. У Тернополі, Ужгороді, Львові та Дрогобичі триває вакцинація нацгвардійців 2 Галицької бригади Нацгвардії України. Деякі вже пройшли й ревакцинацію.

«Кілька місяців триває вакцинація нагцвардійців, – розповідає начальник медичної служби бригади підполковник м/м Галина Трофименко. – Вакцинація відбувалась як на базі підрозділів, куди приїздили мобільні бригади медиків, так і на базі поліклінік МВС у містах дислокацій бригади».

Галицькі гвардійці мали змогу вакцинуватись кількома вакцинами на вибір  – це CoronaVac та AstraZeneca. За необхідністю, після того як військовослужбовець вакцинувався, йому надавали вихідний. У тернопільському та ужгородському батальйонах кількість вакцинованих сягнула 87%.

«За останні місяці у бригаді не було жодного випадку захворювання на Covid-19, – продовжує підполковник медичної служби Галина Трофименко. – Попри це ми продовжуємо дотримуватись карантинних правил: температурний скринінг на КПП, масковий режим, провітрювання та дезінфекція, дотримання соціальної дистанції. У випадках, якщо хтось з військовослужбовців мав підтверджений контакт – він переходить у режим самоізоляції».

Перед відрядженнями, виїздами на навчання чи в зону ООС нацгвардійцям обов’язково проводять тест на антиген. Для галицьких гвардійців ця процедура є надзвичайно доступною. На території бригади є власна лабораторія, яка проводить дослідження методом ІФА.

 

Аліна Новікова