НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, 24 серпня, у день, коли ми відзначаємо 30-ту річницю Незалежності України, згадаємо того, хто у цей день віддав за незалежність найцінніше – власне життя. Рівно 7 років минуло з того часу, як трагічно загинув наш військовослужбовець Максим Баранов.

Тож, сьогодні, аби вшанувати пам’ять побратима, гвардійці прийшли покласти квіти до меморіалу загиблим Героям військовослужбовцям Національної гвардії України. Вони разом з капеланом помолилися за спокій душі Максима та запалили пам’ятні свічки.

До відрядження у зону бойових дій на Сході України, Максим Баранов проходив службу у складі кінологічного підрозділу військової частини 3056.

Трагічним став момент, коли у ротації поблизу Іловайська, він разом з підрозділом рухався у колоні, яка йшла вздовж поля та потрапила у засідку бойовиків.

«Сидячи в кузові ми почули гучний тріск. Це ворог почав вести прицільний вогонь з різних напрямків по всіх машинах. Максим виходив останній і в цей момент в нього потрапила куля. Він загинув майже на місці, тільки встиг відтягнутись до найближчого колеса», – згадує побратим Максима, гвардієць Дмитро Бурсов.

На той час у 22-річного загиблого Героя залишився новонароджений син та молода дружина.

Указом Президента України «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Максим Баранов нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Аліна Кобець