НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Національна гвардія України відзначатиме 7-му річницю з дня створення. За цей період ми пройшли чимало випробувань, здобули досвід, втілили важливі реформи і щоденно виконували свої завдання аби гарантувати державі захист, а громадянам – безпеку.

 

Військовослужбовці Нацгвардії продовжують нести службу в районі проведення ООС, виконувати завдання з охорони громадського порядку, забезпечувати громадську безпеку під час масових заходів, приходити на допомогу громадянам під час стихійних лих та надзвичайних ситуацій.

 

 

Спалах і швидке розповсюдження COVID-19 у 2020 році змінило звичні правила життя у світі і сформувало нові вимоги безпеки. Великий вклад у боротьбу з поширенням коронавірусу внесли військовослужбовці Нацгвардії. Гвардійці охороняли об’єкти обсервації, дезінфікували вулиці міст, несли службу на карантинних постах по всій країні, залучали авіацію для забезпечення швидкого доставлення по регіонах країни медичного вантажу.

 

Не припинилась й професійна підготовка військовослужбовців Національної гвардії України. Значний внесок у підготовку гвардійців зробили представники країн-партнерів. Продовжилась робота за багатьма міжнародними проєктами з такими країнами як Сполучені Штати Америки, Італія, Румунія, Франція, Португалія, Латвія. За підтримки інструкторів Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні розпочато розроблення програм підготовки підрозділів розвідки, снайперів, підрозділів спеціального призначення та бойових медиків.

 

 

Професіоналізм і сумлінне виконання своїх обов’язків гвардійцями визначає ще один із важливих орієнтирів нашої діяльності – це стабільно високий рівень довіри українського суспільства. Своєю щоденною службою ми доводимо, що здатні захистити державу і прийти на допомогу нашим громадянам.

 

Пресслужба НГУ