НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Тепер на хлопців чекає початковий курс військової підготовки. 15 юнаків, які вирішили проходити службу в Національній гвардії,  відправилися з Харківського обласного збірного пункту до військової частини 3005.

«У кожній частині створено навчальний збір, адміністрацію, відповідні побутові умови та ті, що стосуються моральної адаптації і поетапного фізичного навантаження. Батьки призовників можуть не перейматися, їх діти будуть добре одягнуті, нагодовані і отримають певний армійській вишкіл», – зазначає офіцер відділу кадрів Східного територіального управління підполковник Андрій Терещенко.

При відборі команд на призовному пункті з хлопцями працюють як медичні працівники, так і кваліфіковані психологи. Їх головна задача – відбір здорових і мотивованих хлопців для проходження служби. В рамках карантинних заходів приміщення де проходить відбір призовників оснащені засобами індивідуального захисту, дезінфекторами. Тож всі мають можливість продезінфікувати руки та отримати запасні маски. Після прибуття до частини всі бажаючі проходитимуть щеплення від COVID-19.

«Якщо бійці забажають вакцинуватися, то ніяких перешкод немає. У нас вже є домовленість з поліклінікою з приводу вакцинації не тільки строковиків, а й контрактників, офіцерів і громадських робітників, які працюють у нашій частині», – зазначає помічник начальника відділу кадрів військової частини 3005 лейтенант Віталій Салатов

У Національній гвардії переконують що при відборі призовників для підрозділів НГУ в першу чергу враховують їх бажання долучитися саме до цієї військової структури. Молоді ж захисники, в свою чергу, сподіваються, що армія допоможе їм самоорганізуватися, стати більш дисциплінованими, отримати нові необхідні навички. Нагадаймо, що протягом квітня-червня поточного року з Харківщини планується відправити до лав Національної гвардії України 548 чоловік.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ.