НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

1 липня 5 Слобожанська бригада Національної гвардії України святкує 29 річницю з Дня заснування.

У Харкові пройшли урочисті заходи з нагоди Дня створення 5 Слобожанської бригади. Гвардійців привітав начальник Східного територіального управління генерал-майор Олег Сахон та члени Ради ветеранів частини.

«Сьогодні на вашу частину покладені чисельні завдання: ви охороняєте дипломатичні установи та органи державної влади, виконуєте завдання з конвоювання осіб, взятих під варту, забезпечуєте громадський порядок на вулицях Харкова. Рівень довіри підрозділам Національної гвардії говорить сам за себе, за результатами останнього дослідження Центру Разумкова, 56% населення України довіряє Нацгвардії. Все це у черговий раз доводить, що особовий склад військової частини 3005 робить важливий внесок у стабільність сектору безпеки східного регіону нашої держави», – зазначив генерал майор Олег Сахон

Кращих військовослужбовців нагородили відомчими нагородами та подарунками.

«Військовослужбовці бригади – це одна велика бойова сім‘я. Усі ви – мої бойові побратими, з якими ми разом виконуємо службово-бойові завдання як у мирний, так і у воєнний час. Разом ми пройшли тяжкий та запеклий шлях у зоні проведення ООС, виборюючи право жити вільно на нашій рідній українській землі», – звернувся до гвардійців командир 5 Слобожанської бригади.

Зазначимо, що починаючи з квітня 2014 року безперервно беруть участь у стримані збройної агресії Російської Федерації на Сході держави. Понад 1500 діючих військовослужбовців та військовослужбовців, що проходили службу у минулому мають статус учасників бойових дій.

 

Діана Краснікова,

Влад Давидовський