НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Харківські гвардійці 3 бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана здали компоненти крові у Харківському обласному центрі заготівлі та переробки плазми «Biopharma Plasma Харків» на виготовлення ліків для малечі. Акцію військовослужбовці приурочили до 30-ї річниці Незалежності України.

Своїм донорством хлопці та дівчата нацгвардійці підтримують тяжкохвору малечу, що знаходиться на стаціонарі Харківської міської клінічної дитячої лікарні № 16.

«Бути донорами крові та її компонентів вже стало частиною нашого життя, – говорять військові. – Ми ж маємо не тільки захищати свою державу, а й ділитися з її громадянами найціннішим. І робити її назалежною не тільки від загарбників, а й від іноземних ліків».

До донації долучились військовослужбовці строкової та контрактної служби. Нацгвардійці є регулярними донорами плазми, постійно підтримують благодійні акції на підтримку онкохворих дітей, з плазми яку здають гвардійці виготовляють життєвонеобхідні лікарські засоби.

«Ми завжди звертаємося до організованих колективів та мешканців Харківської області прийти на допомогу до нашого центру та здати плазму. яка буде направлена на виготовлення лікарських засобів нашого вітчизняного флагмана  фармацевтичної промисловості. Я дуже дякую військовим, які відгукнулися на наше прохання, адже з цієї плазми будуть виготовлені лікарські засоби, які ми передамо разом з командуванням військової частини до Харківської міської клінічної дитячої лікарні №16, де проходять лікування дітки з онкологічними захворюваннями. Завдяки військовим, ці лікарські засоби будуть безкоштовні для лікарні і безкоштовні для малечі, яка їх отримає», – ділиться директорка центру «Biopharma Plasma Харків» Галина Сіроштан.

 

Донорство – це незалежність, підтримайте акцію і долучайтеся до ініціативи наших нацгвардійців.

 

Анастасія Павленко