НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

1 липня відзначила День створення військова частина 3045, що знаходиться у місті Вараш Рівненської області. На військову частину  покладене одне із найважливіших завдань щодо охорони безпеки нашої Батьківщини – це захист та  оборона Рівненської АЕС – стратегічного об’єкту країни.

Особовий склад виконує службово-бойові завдання по пропуску персоналу електростанції, догляду автомобільного та залізничного транспорту, патрулюванню периметру забороненої зони та охорони режимних приміщень, з метою недопущення проникнення сторонніх осіб на стратегічний об’єкт держави та незаконного виносу-вивозу  матеріальних цінностей.

Привітати гвардійців завітали генеральний директор ВП «Рівненська АЕС» Павло Павлишин, голова міста Вараш Олександр Мензул, начальник 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС у Рівненській області з охорони об’єктів підполковник служби цивільного захисту Анатолій Патейчук та благочинний Вараського  району Православної церкви України отець Віталій Боднар.

«Завдяки професійній службі військовослужбовців, атомники можуть спокійно експлуатувати усі енергоблоки, адже їхню фізичну захищеність забезпечено на належному рівні. Міцного здоров’я вам і вашим родинам, успіхів та мирного неба над головою! Подальшого розвитку як частини, так і кожного військовослужбовця», – зазначив у своєму виступі Павло Павлишин.

Під час святкового шикування за старанність, розумну ініціативу та сумлінне виконання службових обов’язків військовослужбовці були заохочені подяками, грамотами та грошовими преміями від генерального директора,  голови міста та командира військової частини.

Від імені громади вітаю вас зі святом. Сподіваюсь, що зброю ви будете застосовувати лише на навчаннях, тренуваннях, ваше життя буде спокійним. Як мешканці нашої громади, ви всі є взірцем чесності, порядності, дисциплінованості. Маю надію, що ви відчуваєте комфорт проживання у нашій громаді, який ми неодмінно будемо покращувати. Хочу побажати вам здоров’я, завзятості у несенні служби“, – звернувся до військовослужбовців міський голова Олександр Мензул.

Також з словами вдячності та настанови звернувся до підлеглих командир військової частини полковник Аргадій Агальцов.

Отець Віталій помолився разом з присутніми за весь особовий склад частини та окропив військовослужбовців, що знаходилися в строю Святою водою.

На закінчення заходу підрозділи пройшли урочистим маршем.

 

Анатолій Ціпкайло

Фото автора