НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, у залі музею 27 Печерської бригади, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію у галузі культури між нашою бригадою, Відділом культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та Централізованою бібліотечною системою м. Києва.

Основною метою підписання даного Меморандуму є:

  • співробітництво та обмін досвідом у питаннях збереження культурної спадщини;
  • відродження та розвиток народних художніх промислів, популяризації професійних та аматорських колективів, художньої творчості;
  • організації культурного відпочинку військовослужбовців та дітей військовослужбовців, а також патріотичного виховання мешканців Печерського району міста Києва.

«Дуже важливим, у всі часи, залишається культурний розвиток молоді. Підписання меморандуму – це важливий етап для подальшого співробітництва з військовою частиною. Гвардійці відтепер зможуть відвідувати виставки, музейні експозиції, а також оглядові та тематичні екскурсії», – промовила начальник відділу культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Діана Маринич.

«Я дуже вдячний за підтримку і важливий внесок у культурний розвиток військовослужбовців Національної гвардії України. Завдяки нашій співпраці, солдати строкової служби, військовослужбовці за контрактом, а також їх діти, матимуть можливість ознайомитися з усім колоритом української літератури та мистецтва», – зазначив командир 27 Печерської бригади полковник Костянтин Рихтік.

Також, гостям військової частини була проведена екскурсія по музею бригади, де розповіли про ключові моменти становлення Національної гвардії України.

Група інформацій та комунікацій військової частини 3066