НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

26 годин на виявлення вибухових пристроїв, проходження зони РХБ зараження, відпрацювання дій під час потрапляння в засідку, все це, опановували військовослужбовці, які навчаються за програмою базової підготовки військовослужбовців (період розвитку 1).

Слід зауважити, що добові заняття  максимально наближені до бойових умов, воїни перевірялися не лише на фізичну витривалість, а й психологічну стійкість.

«Прекрасне відчуття, коли після подолання зони РХБ зараження маєш змогу вдихнути ковток свіжого повітря, адреналін зашкалює»,- поділилася солдат Олена Кравченко

За час проведення занять кожен з гвардійців закріпив свої навички в облаштуванні вогневих позицій та утриманні рубежів під час відбиття нападу противника.

«Для мене це виклик і я готовий дійти до кінця, як то кажуть: у навчанні буває складно, але ці труднощі гартують наш характер», – зауважив солдат Михайло Нікітенко.

Варто відзначити, що програма Базової підготовки рядового складу розроблена викладачами Навчального центру спільно із представниками оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади (операції «UNIFIER») за стандартами НАТО. Програма зосереджена на розвитку потенційних можливостей кожного військовослужбовця, що обрав контрактну службу в лавах Національної гвардії України.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ