НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Тернопіль. Під час самостійного патрулювання в парковій зоні поблизу провулка Цегельного гвардійцями 2 батальйону 2 Галицької бригади було помічено чоловіка, який поводив себе підозріло. У ході спілкування останній зізнався, що має при собі заборонені речовини, а саме амфетамін приблизною вагою 3 грами.

Мукачево. Здійснюючи патрулювання, на вулиці Ілони Зріні, неподалік одного з магазинів, правоохоронці звернули увагу на підозрілих молодиків. Підійшовши ближче, патруль помітив, що погляд у хлопців був досить відчужений, а мова уповільнена. Неподалік від них, лежала пляшка, яку, ймовірно, використали для куріння наркотичних речовин. Було прийнято рішення здійснити поверхневий огляд. У 18-річного мукачівця виявлено 2 паперові згортки, у якому знаходилося близько 4-х грамів зеленої речовини рослинного походження. Затриманого доставлено до Мукачівського районного управління поліції.

Іншому спільному патрулю, на службову радіостанцію надійшло повідомлення про крадіжку на вулиці Ярослава Мудрого. На місці 40-річний місцевий мешканець повідомив, що перебуваючи у помешканні, почув підозрілі звуки на власному подвір’ї. Вийшовши у двір, він виявив відсутність нещодавно придбаних будівельних конструкцій. А за парканом він бачив двох чоловіків, які рухалися у бік вулиці Валенберга. Завдяки своєчасному повідомленню про злочин, оперативній реакції правоохоронців вдалося затримати двох мукачівців 1985 та 1967 років народження з речовими доказами на руках. Підозрюваних передано слідчо-оперативній групі Мукачівського РУП, а вкрадені  металоконструкції на суму 1300 гривень повернуто власнику.

Олександр Коробко