НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, у військовій частині 3056 склали присягу 22 гвардійця, які прийшли служити за призовом І-2021. З ними навчальний збір пройшла 20-річна херсонка Олександра Високос. Тепер дівчині залишилося ще менше до реалізації її давньої мрії. Як розповіла гвардійка, вона вже три роки обмірковувала ідею вступити до лав Нацгвардії.

 

“Коли я була на другому курсі Гідрометеорологічного технікуму, до нас з уроком мужності завітали офіцери з військової частини 3056 та розповіли багато цікавої для мене інформації. Нам тоді ще дали приміряти “специ” і чесно – мені сподобалось. Потім я багато думала про можливість служби після закінчення навчання. От пройшло три роки і я тут”.

 

Дівчина після навчання змінила кілька місць тимчасової роботи, працювала здебільшого у сфері обслуговування. Але врешті-решт вирішила реалізувати свою ідею.

 

“Я порадилась з колишнім викладачем з військової підготовки, він підказав, як вийти на кадри військової частини. Якраз так співпало, що я потрапила на набір весняного призову і змогла разом з хлопцями пройти навчальний збір”.

 

Олександра, одна дівчина у навчальній роті, проте її це зовсім не злякало та не засмутило. Як зазначили її командири, гвардійка дуже легко увійшла в колектив та немає складнощів з військовою підготовкою.

 

“Я отримую задоволення від того що роблю. Хоча в недалекому минулому я була цивільною людиною, але щодо дисципліни та стройової підготовки складнощів не маю. Якщо відверто – при першій можливості хочу спробувати вступити до Академії НГУ”.

 

Гвардійка вирішила йти на службу до патрульного підрозділу, але все ж продовжує вивчати та повторювати дисципліни, які їй знадобляться для вступу та навчання у відомчій Академії.

 

“Я знаю, що відбір до академії досить складний, але моє бажання стати офіцером сильне. Я буду робити все можливе. Хочу отримати вищу освіту за тим фахом, який мені подобається. Не хочу мати освіту “аби була”, хочу будувати саме військову кар’єру”.

 

Як показали результати навчання Олександри на навчальному зборі, вона дійсно має серйозні наміри і не опускає рук перед складнощами. Тому, бажаємо нашій героїні успіхів у службі, та реалізації намічених планів!

 

Аліна Кобець