НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні до Національної академії Національної гвардії України з різних регіонів України прибула цивільна молодь для подачі документів на вступ. Юнаки та дівчата нещодавно закінчили школу та впевнено вирішили посвятити своє життя військовій справі.

Серед охочих здобути військову професію виявилося 167 школярів. З них 111 хлопців та 56 дівчат. Майбутні курсанти реєструвалися та подавали документи на вступ. Як і в попередні роки, кандидати змагатимуться за право здобути військову спеціальність на чотирьох факультетах Академії Нацгвардії, а саме: командно-штабному, логістики, гуманітарному та Київському факультеті.

Цього року чимала кількість дівчат виявила бажання вступити до Академії Нацгвардії. З 56 дівчат в Академії будуть навчатися лише 30. Нагадаємо, що вони мають змогу обрати наступні спеціальності: «Філологія» та «Психологія» гуманітарного факультету, а також спеціалізацію «Забезпечення управління діями підрозділів Національної гвардії України засобами військового зв`язку» командно-штабного факультету.

Після завершення прийняття документів, пройшла зустріч батьків з командуванням Академії.

«Велика кількість абітурієнтів, які претендують на навчання у Академії Нацгвардії – яскраве свідчення того, що престижність професії військовослужбовця є високою. Наш навчальний заклад стрімко розвивається та впроваджує нові підходи до навчання. Крім того, в Академії Нацгвардії всі зможуть засвоїти цікаву спеціальність, знайти вірних друзів та виховати у себе лідерські якості», – зазначив начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський. – Бажаю вашим дітям подолати всі випробування та стати майбутнім офіцером Національної гвардії України».

Абітурієнтів розподілили в групи. Вже завтра на юнаків та дівчат чекає іспит з фізичної підготовки, проходження медичної комісії та професійно-психологічного відбору. У п’ятницю відбудеться відкрите завершальне засідання приймальної комісії, на якому абітурієнтам доведуть результати та оголосять списки зарахованих на навчання. 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ