НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

П’ятнадцять тонн гуманітарної допомоги отримали 33 навчальні заклади Донецької та Луганської областей. Гумвантаж призначений для дітей, які мешкають біля лінії зіткнення на Донбасі. У коробках – одяг, взуття, канцелярія іграшки та солодкі подарунки. Все це зібрали у рамках акції «З надією в серці» школярі, їхні батьки і вчителі від Управління освіти Деснянського району міста Києва.

Упродовж тижня гуманітарний вантаж отримали дитячі будинки, інтернати, школи та дошкільні навчальні заклади. В останній день гвардійці відвідали селище Троїцьке та місто Папасна Луганської області.

«В нас навчаються 43 учні та 11 вихованців дитячого садочку, від лінії розмежування ми знаходимося за кілометр, постійно чуємо вибухи в околицях села, це все відчувають діти, тож підтримка і допомога цим діткам дуже важлива та необхідна», – зазначила завідуюча Троїцьким філіалом Попаснянського ліцею № 1 Марина Верцанова.

Гуманітарну допомогу завезли і в Попаснянський ліцей № 21, який також знаходиться недалеко від лінії розмежування.

«Нашому ліцею у минулому році виповнилося 135 років і це перша школа, яка була побудована на Попаснянщині, у нас навчаються 300 діточок і є 6 інклюзивних класів. З Національною гвардією України ми співпрацюємо з 2014 року, завжди гвардійці привозять нам подарунки до свят, підтримують наших діточок. Канцелярія, іграшки, шкільне обладнання – це все завжди потрібно і ми дякуємо за допомогу», – зауважила директорка Попаснянського ліцею №21 Луганської області Марина Устенко.

«Будь-які міста та населені пункти, які знаходяться ближче до лінії розмежування потребують гуманітарної допомоги. Здебільшого, це діти, літні люди, навчальні та медичні заклади. Цього разу нам вдалося відвідати інтернати, дитячі садочки та навчальні заклади в 17 населених пунктах Маріупольского, Волновахського, Ясинуватського, Мар’їнського, Покровського та Бахмутського районів», – розповів офіцер по забезпеченню цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ майор Руслан Дорохов.

Нагадаємо, стартувала акція «З надією в серці» 17 грудня, це вже друга допомога дітям, які навчаються у закладах, які розташовані в районі проведення ООС, від Деснянських закладів освіти міста Києва.

Пресслужба угруповання НГУ в ОТУ «Північ»