НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні офіцери відділу цивільно-військового співробітництва Національної гвардії привезли книги видавництва «Ранок», «Фоліо» та «Віват», а також одяг та канцелярію до  Миронівських ЗОШ №1 та 2  та місцевого дитсадочка.

15-тонний гуманітарний вантаж від київських школярів та їхніх батьків і вчителів від управління освіти Деснянського району у рамках акції «З надією в серці» гвардійці будуть розвозити упродовж тижня.

Самі військовослужбовці Нацгвардії кажуть, що дуже раді втіленню цією спільної акції зі столичними волонтерами і мають надію, що подарують святковий настрій багатьом дітям Луганщини та Донеччини.

«Єдність та взаємодопомога між українцями – це велика справа небайдужих людей. І саме такі дії визначають рівень національної  свідомості, яку військові та цивільні громади виховують сьогодні у нашої молоді такими благочинними заходами», – коментує начальник відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ полковник Віктор Голумбівський.

Нагадаємо, вчора гуманітарний вантаж доставили до шістьох навчальних закладів Торецька та Маріупольського району.

Усього ж доставку будуть здійснювати по 33-ом навчальним закладам, які потребують соціальної підтримки.

«Одразу після бойових дій нам допомагали активно, бо наша школа постраждала від обстрілів. Так збіглося, що тоді саме київські волонтери подбали про нас першими. До цієї акції «З надією в серці» ми не були знайомими з її організаторами з Деснянського району, але ми любимо друзів, тому думаю, ми будемо взаємокорисними. Окрема вдячність небайдужим військовим, які сприяють доставці вантажу для наших дітей», – говорить директорка Яна Полякова Миронівської ЗОШ №1.